+420 606 300 606

Penzion Minor ubytování České Budějovice Oblíbené

Penzion Minor České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště. Levné ubytování České Budějovice je vhodné pro mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny a pro všechny, kteří hledají v oblasti Jižní Čechy kvalitní hotely a penziony.

Ubytování České Budějovice je oblíbené a často navštěvované, je situováno v prostorných a pohodlných pokojích a apartmánu, komfortně vybaveno minibarem, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, malou kuchyňskou linkou s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

V penzionu Minor České Budějovice je možný pronájem školících prostor zcela zdarma, ale je určen pouze pro ubytované hosty - skupinu od minimálně 5 ti – 15 ti osob.

Rychlé připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém penzionu.

Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptováno, ale pouze po předchozí dohodě s recepcí.

Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou pro hosty připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky snídaňového menu denně od 7:00 do 10:00 hodin.

V okolí města České Budějovice a v celé oblasti Jižní Čechy se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Penzion hostům ve volném čase během dovolené doporučuje prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar České Budějovice a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytovacího zařízení.

Levné ubytování České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí po řece Vltavě.

Podrobnosti

 • Adresa
  Školní 8, České Budějovice, 37010
 • Telefon
  387314949
 • E-mail
 • WWW
 • Cena
  400 Kč
 • Zobrazení
  8084
 • Vloženo

Kontaktní údaje

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
E-mail: info@palivovedrevoostrava.cz

Kontaktovat nás můžete také pomocí kontaktního formuláře vpravo...

Kontaktní formulář

neomezená inzerce zdarma kovy.cz - vše o kovech na jednom místě
palivové dřevo prodej briket prodej uhlí povolení nakládání s odpady půjčovna dodávek Stěhovací služby vystužení dodávek
přidat inzerát zdarma