+420 606 300 606

Palivové dřevo - prodej dřeva

Palivové dřevo Albrechtičky

Nabízíme prodej palivového dřeva v lokalitě Albrechtičky a po celém území Moravskoslezského kraje. Jsme firma, která se v oblasti prodeje topných paliv pohybuje již několik let. Palivové dřevo nabízíme za výhodné ceny. Ctíme individuální přístup k zákazníkovi a snažíme se nabídnout co nejpřijatelnější pořizovací ceny!

Palivové dřevo Albrechtičky - prodej měkkého a tvrdého dřeva palivového dřeva. Nabízíme také štípané dřevo, dřevěné brikety nebo odkor. Rozvoz po celém území Moravskoslezského kraje, nejčastěji v oblastech (například Ostrava, Albrechtičky, Frýdek Místek, Nový Jičín, Krnov).

palivové dřevo Albrechtičky

Prodej palivového dřeva Albrechtičky:

Nabízíme palivové dřevo - prodej tvrdého palivového dřeva a měkkého dřeva, prodej metrových kulatin, prodej štípaného dřeva, prodej briket a odkor.

Cena palivového dřeva:

Cena palivového dřeva v se odvíjí na základě kontraktů uzavřených ve vašem okolí ať už s Lesy ČR, či našich soukromých pozemků s lesy, nebo dodavatelů. Vždy se snažíme cenu tlačit co nejníže.

Ceník palivového dřevaKontakt Výhřevnost dřeva

Palivové dřevo - lokality prodeje:

Palivové dřevo Albrechtičky nabízí prodej dřeva na topení po celém území Moravskoslezského kraje. pro více informací kde prodej dřeva nabízíme klikněte na odkaz níže.

Prodej dřeva - lokality prodeje

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Lichnov 347
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
E-mail: info@palivovedrevoostrava.cz

Kontaktní údaje

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
E-mail: info@palivovedrevoostrava.cz

Kontaktovat nás můžete také pomocí kontaktního formuláře vpravo...

Kontaktní formulář

palivové dřevo prodej briket prodej uhlí povolení nakládání s odpady půjčovna dodávek Stěhovací služby vystužení dodávek
přidat inzerát zdarma